Apple Warszawa Serwis


Nazwa firmy: IDoit – Serwis Produktów Apple Warszawa

Adres: ul. Jurija Gagarina 31, 00-754 Warszawa, mazowieckie

Telefon: 518 107 427

strona internetowa: https://serwisproduktowapple.pl/SerwisiPhone/xs/naprawagniazdazasilania

Rzeczy do rozważenia przed zakupem iPhone’a

Najnowsze iPhone’y i iPady są naprawiane przez profesjonalistów, więc jeśli chcesz spróbować samodzielnie naprawić iPhone’a, powinieneś mieć odpowiednie umiejętności i narzędzia. Przede wszystkim musisz znać właściwy sposób robienia rzeczy. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jak dbać o swój nowy iPhone i iPad.

Dzięki kilku narzędziom i odrobinie cierpliwości możesz nauczyć się wszystkiego, co Apple zaleca dla Twojego urządzenia. Możesz kupić zatwierdzone przez Apple usługi i naprawy w Apple Store lub u autoryzowanego Autoryzowanego Serwisu Apple.

Eksperci w tych miejscach przechodzą certyfikowane szkolenie Apple, zanim trafią na miejsce. Wiedzą, jak sprawić, by Twój iPhone i iPad znów działał płynnie oraz jak bezpiecznie rozmontować części i złożyć je z powrotem.

Kolejną ważną rzeczą, którą możesz zrobić, jest ochrona telefonu. Zaleca się używanie etui zawsze wtedy, gdy zostawiasz telefon w pojeździe lub plecaku. Upewnij się, że zapoznałeś się ze wszystkimi dostępnymi etui, a następnie zdecyduj, który z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli nie chcesz naprawiać iPhone’a i iPada, możesz wybrać kilka prostych wskazówek dotyczących konserwacji. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wyczyścić urządzenie:

Nie susz go szmatką, ponieważ może to spowodować trwałe uszkodzenie. Po prostu użyj miękkiej szmatki, aby zetrzeć nadmiar wilgoci z telefonu i pozostawić do wyschnięcia.

Nie dotykaj go metalowym przedmiotem lub uchwytem, ​​ponieważ może to spowodować uszkodzenie lub zarysowanie. Chroń go przed zadrapaniami i uderzeniami.

Aby telefon działał dobrze, zawsze aktualizuj system operacyjny do najnowszej wersji i kupuj nowe akcesoria. Ponadto trzymaj urządzenie z dala od ekstremalnych temperatur.

Jeśli nadal nie masz pewności, co należy zrobić ze swoim iPhonem lub iPadem, nie wahaj się zadzwonić do zespołu obsługi klienta Apple. Możesz także przejść do trybu online, aby znaleźć szczegółowe informacje o serwisie i naprawach Apple.

Gwarancja Apple jest bardzo jasna i zwięzła. Przeczytaj go uważnie i postępuj zgodnie z instrukcjami, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości.

Apple dba o to, aby ich klienci byli zadowoleni z pracy wykonanej na ich urządzeniach. Dobrą wiadomością jest to, że możesz łatwo skontaktować się z Apple i uzyskać zwrot pieniędzy lub wymianę, jeśli nie jesteś zadowolony.

Technik naprawy Apple nie tylko pomoże Ci z iPhonem i iPadem, ale także udzieli cennych informacji. o innych urządzeniach, w tym iPodach, iPadach i Macach.

Jeśli masz problemy z naprawą iPhone’a lub iPada w Apple Store, możesz rozważyć zakup Apple iPhone w innym sklepie. lub nowy produkt.

W ten sposób możesz mieć taką samą gwarancję Apple Care. w niższej cenie lub nawet lepszej gwarancji. Stowarzyszenie Apple Warranty Association oferuje bezpłatne konsultacje dotyczące nowych i używanych produktów Apple.

Gwarancja Apple Care jest łatwa do odczytania i zrozumienia. Nawet dziecko może to zrozumieć. Gwarancja stanowi, że nowe lub odnowione urządzenie powinno być wolne od wad lub błędów w ciągu trzech lat.

Istnieje również trzyletnia ograniczona gwarancja na części i robociznę. Jeśli musisz wysłać iPhone’a do Apple w celu sprawdzenia, pokryją one koszty robocizny.

Możesz więc poprosić o plan serwisowy Apple, który obejmie Cię na wypadek, gdybyś potrzebował ponownej naprawy iPhone’a lub iPada. i nie są objęte gwarancją.

Jeśli potrzebujesz planu serwisowego Apple, przed zakupem urządzenia musisz skontaktować się z lokalnym sklepem detalicznym Apple. i porozmawiaj ze specjalistą ds. serwisu Apple.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *