Postaw na TEOSYAL®!

Jeśli zapytamy właścicieli klinik medycyny estetycznej, o to, jakie zabiegi cieszą się największą popularnością, to bez wątpienia wśród najczęściej powtarzanych odpowiedzi będą: „wypełniacze skórne”. Produkty TEOSYAL® stworzone przez TEOXANE Laboratories przeznaczone są do niwelowania zmarszczek, przywracania objętości twarzy i poprawy jakości skóry. Zobacz, dlaczego warto postawić waśnie na nie!

Witaj w świecie dynamicznej estetyki

Zabiegi na bazie kwasu hialuronowego wśród pacjentów cieszą się nieustającym zainteresowaniem. Wszystko dzięki jego doskonałym zdolnościom do niwelowania zmian, jakie pojawiają się na skórze wraz z procesem starzenia (w szybki i łatwy sposób). Z gąszcza dostępnych na rynku wypełniaczy, warto wybierać te, o najwyższej jakości! TEOSYAL® to produkty, które pozwalają ci wyrazić siebie. Dzięki zastosowanej technologii sprawiają, że po zabiegu, wyglądasz świeżo i naturalnie – twarz zachowuje swoje specyficzne cechy i dynamikę.

Dla naturalnej ekspresji twarzy

Produkty TEOSYAL® RHA stworzone są specjalnie dla ruchomych, mobilnych obszarów twarzy. Twarz nieustannie znajduje się w ruchu – marszczymy się, rozciągamy mięśnie – każdej chwili wyrażamy na twarzy setki emocji. Nasza naturalna, unikatowa ekspresja pozostawia z biegiem lat na niej ślad. Gdy skóra staje się mniej elastyczna, nie wraca do wyjściowego stanu – zaczynają tworzyć się zmarszczki, które w pierwszym momencie widoczne są właśnie na ruchomych częściach twarzy. To dlatego wypełniacze TEOSYAL® RHA zostały sporządzone do pracy na takich obszarach, jak: kurze łapki, bruzdy nosowo-wargowe czy czoło.

Aby przywrócić objętość

Aby zniwelować oznaki upływającego czasu TEOXANE Laboratories opracowuje oraz produkuje także wypełniacze przywracające naturalną, młodzieńczą objętość twarzy. Wśród gamy produktów znajdziemy m.in. TEOSYAL® PURESENSE ULTRA DEEP (skierowany dla takich obszarów, jak kości policzkowe i podbródek), TEOSYAL® PURESENSE ULTIMATE (przeznaczony do kości policzkowych, linii szczęki, skroni i również podbródka) oraz TEOSYAL RHA® 4 (dla objętości w dynamicznych obszarach – policzki i kontury twarzy).

Aby poprawić jakość skóry

Wypełniacze przeznaczane są także dla poprawy ogólnej jakości skóry, dzięki czemu możemy przez długi czas wyglądać młodo i promiennie. TEOSYAL® PURESENSE REDENSITY 1 pozwala zapobiegać pojawianiu się zmarszczek oraz odpowiada za nawodnienie (może być stosowany na obszary twarzy, szyi i dekoltu). TEOSYAL RHA® 1 będzie z kolei usuwał drobne zmarszczki, a TEOSYAL® MESO zadziała rewitalizująco i odmładzająco.

Poznaj gamę produktów Teoxane na: https://www.teoxane.com/pl/dermal-fillers/produkty-teosyalr

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *